İlkokul, Ortaokul, Lise ve YGS/LYS Öğrencilerine Yardımcı Kaynaklar

Ana Sayfa » BLOG » EĞİTİM » İlkokul, Ortaokul, Lise ve YGS/LYS Öğrencilerine Yardımcı Kaynaklar
Atlas Grup Bünyesinden Çıkan Ürünler:
Artık başarılı olan öğrenciler sadece özel ders alan ya da yıllarca dershaneye giden öğrenciler arasından çıkmıyor.YGS ve LYS  sınavına yönelik olarak hazırlanan “BİL IQ Seti”  ile evinde üniversiteye hazırlanan yüzlerce öğrenci, büyük başarılar elde etti. Bu set, öğrencilere bir taraftan evlerinde üniversiteye hazırlanma imkânı sağlarken, diğer taraftan günlük işlerini sürdürebilme imkânı veriyor. Bu sâyede yol yorgunluğunun önlenmesi ile beraber, öğrenciler yolda harcayacakları vakti ders çalışarak geçirebiliyorlar. Ayrıca âileler de çocuklarının üniversiteli olabilmesi adına harcadıkları milyarlarca lira masraftan kurtuluyor. Şimdi bedava olarak tüm konuları https://www.youtube.com/user/atlasyayinlari bu linkten kolaylıkla izleyebiliyor.

İLKOKUL ORTAOKUL  VE  LİSE ÖĞRENCİLERİNE YARDIMCI KAYNAK
ATLAS, yaptığı bu çalışmalarla, her eve bir dershane kuruyor, her eve bir özel öğretmen sunuyor.

Kırsal bölgelerdeki öğrencilerin eğitim imkanları kısıtlı olduğundan ne dershaneye gidebiliyorlar ne de özel öğretmen tutabiliyorlar. Oysa büyük şehirlerdeki öğrenciler daha geniş eğitim imkanlarına sahip.

ATLAS; Hazırlamış olduğu eğitim videoları ile eğitim imkanları kısıtlı olan öğrencilere alternatif bir eğitim aracı sunarak eğitimde fırsat eşitliğini sağlıyor. Yani, İstanbul’daki bir dershanenin müfredatını, Anadolu’nun herhangi bir köyünde yaşayan öğrencinin evine kadar sunuyor.

ATLAS olarak, hazırlamış olduğumuz bu ders videolarını  tüm okulların imkânına sunmak ve bu okullarda daha verimli etütler yapılmasına katkı sağlamak istiyoruz. Birçok öğretmen, ATLAS’ın hazırlık setlerinden yararlanıp bu setlere göre eğitim yapmakta. Tüm ilkokul ve ortaokul ders videolarına bu linkten https://www.youtube.com/user/atlasyayinlari ulaşabilirsiniz
Diğer Başlıklar

Yorumlar

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanları doldurunuz.