BRUDER CAT MINI EKSKAVATÖR VE İNŞAAT İŞÇİSİ 02466

Ana Sayfa » BLOG » ALIŞVERİŞ » BRUDER CAT MINI EKSKAVATÖR VE İNŞAAT İŞÇİSİ 02466

 Hayal güçleri sıra dışı ve sınırsız olan çocuklarınızın bazen oyuncaklarından hayali kahramanlar yapıp, konuşturduklarını, onlar ile bir takım etkinlikler yaptıklarına şahit olursunuz. Bazen postacılık yapıp, kapılara mektup dağıtırlar; bazen de çeşitli meslek dallarına bürünüp canlandırma yeteneklerini geliştirirler. Çünkü bir oyuncağın çocuk üzerinde sorun çözme, yaratıcılık geliştirme, duyguların artırılması ve bu duyguların dışa vurum noktasında yansıtılması söz konusudur.


Çocuklarınızın hayal güçlerini dışa vurdukları dönemde, onları doğru oyuncak ile yönlendirmeyi Bruder Oyuncak ile yapabilirsiniz. Özellikle inşaat işleri yapmayı hayal eden bir çocuk için Bruder Cat Mini Ekskavatör ve İnşaat İşçisi oyuncakları biçilmiş kaftandır. Ünlü oyuncak firması Brother tarafından, yüksek kaliteli plastik kullanılarak yapılan Bruder Cat Mini Ekskavatör, 360 derece tam tur dönebilen kabine ve şeffaf kırılmaz pencerelere sahiptir. Ön kısmında bulunan kepçe istenildiği zaman çıkarılabilir ve kaput tamamen açılabilmektedir. Çocuğunuzun en keyif alacağı şey ise yüksekliği ayarlanabilir, kaldırılıp indirilebilir dozer bıçağı olacaktır.

Oyuncak firması Brother, süspansiyon konusunda da oyuncağı desteklemiş, gerçek bağlantı zinciri (lastik paletler) ile oyuncağa gerçeğe birebir bir hava katmıştır. Aynı zamanda oyuncak ile birlikte gönderilecek olan İnşaat İşçisi ile hayallere sığmayan oyun kurmalara merhaba diyeceksiniz.

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..Diğer Başlıklar

Yorumlar

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanları doldurunuz.