Bruder John Deere 7930 8 Tekerlekli Traktör 03052

Ana Sayfa » BLOG » ALIŞVERİŞ » Bruder John Deere 7930 8 Tekerlekli Traktör 03052
Oyuncakların çocuk gelişiminde etkisi büyüktür. Hele ki oyuncak tipine göre çocuğun fiziksel, ruhsal ve en önemlisi bilişsel yeteneklerinin desteklendiği zamanlardaki oyuncaklar, ilerideki hayatı için büyük önem taşır. Sadece bilişsel değil, çocuğun psiko-motor gelişiminin de oyuncaklar ile desteklenmesi gerekmektedir.

İşte bu sebeplerden dolayı Bruder Oyuncak, çocuğunuzun ihtiyaçlarına yönelik oyuncaklar ile sizleri buluşturmanın haklı gururunu yaşar. Satışa sunduğu eşsiz yararları olan oyuncaklar ile hem çocuklarınız hem de siz keyif alacaksınız. Örneğin; özellikle erkek çocuk sahibi olan ebeveynlerin en sevdikleri oyuncaklardan biri de Bruder John Deere Tekerlekli Traktör olmaktadır. Üstün Alman teknolojisi ile üretilen bu traktör, yüksek kaliteli plastikten imâl edilmiştir. Oyuncağın en heyecan verici özelliği ise gerçek modellerinin 1:16 ölçeğinde küçültülmüş birebir kopyası olmasıdır.

Bruder John Deere Tekerlekli Traktör üzerinde yumuşak kauçuk lastikler kullanılmıştır. Ön lastikleri, tıpkı gerçeğinde olduğu gibi akslara sahiptir ve bu sayede engebeli alanlarda dahi hareket kabiliyeti taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Yön verme kabiliyeti ise römork takılan kısmının arkada bulunan bir kol ile döndürülerek aşağı yukarı hareket etmesinden gelmektedir. Hatta eğer istenirse direksiyona sabitlenen ek bir başka direksiyon ile traktörü yönlendirilebilir.

Bu gerçeğini aratmayacak eşsiz oyuncak ile çocuklarınızın parmak ve el kasları gelişecek, el-göz koordinasyonu desteklenecek ve küçük motor kaslarının çalışması sağlanacaktır. Çocuğunuz mutlu mesut oynarken, size de keyifle izlemesi kalır. 

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..Diğer Başlıklar

Yorumlar

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanları doldurunuz.