FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » ORTAOKUL 6. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

Canlılarda Üreme, Büyüme ve Gelişme

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılarda Üreme, Büyüme ve Gelişme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılarda Üreme, Büyüme ve Gelişme 2

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılarda Üreme, Büyüme ve Gelişme 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kuvvet ve Hareket

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kuvvet ve Hareket’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kuvvet ve Hareket, Maddenin Tanecikli Yapısı

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kuvvet ve Hareket, Maddenin Tanecikli Yapısı’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Tanecikli Yapısı

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Maddenin Tanecikli Yapısı’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Tanecikli Yapısı, Yaşamımızdaki Elektrik

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Maddenin Tanecikli Yapısı, Yaşamımızdaki Elektrik’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Yaşamımızdaki Elektrik

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Yaşamımızdaki Elektrik’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vücudumuzdaki Sistemler

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Vücudumuzdaki Sistemler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vucudumuzdaki Sistemler 2

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Vücudumuzdaki Sistemler 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Isı

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Isı’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Işık ve Ses

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Işık ve Ses’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Işık ve Ses 2

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Işık ve Ses 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Yer Kabuğu Nelerden Oluşur

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Yer Kabuğu Nelerden Oluşur’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!