FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » ORTAOKUL 5. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var! .

Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 1

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 1’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 3

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 3’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 4

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 4’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 1

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 1 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Dünya ve Evren, Dünya Güneş ve Ay

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Dünya ve Evren, Dünya Güneş ve Ay’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 1

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 1 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 2 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fizikler Olaylar, Işık ve Ses

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fizikler Olaylar, Işık ve Ses’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!