FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » ORTAOKUL 7. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

Elektriklenme

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Elektriklenme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vücudumuzdaki Sistemler

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Vücudumuzdaki Sistemler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi 1

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi 1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Duyu Organları - Vücudumuzdaki Sistemler

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Duyu Organları - Vücudumuzdaki Sistemler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kuvvet ve Hareket

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kuvvet ve Hareket - Yaşamımızdaki Elektriklenme

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket - Yaşamımızdaki Elektriklenme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Elektriklenme

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Elektriklenme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Elektriklenme - Maddenin Yapısı ve Özellikleri

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Elektriklenme - Maddenin Yapısı ve Özellikleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Yapısı ve Özellikleri

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Yapısı ve Özellikleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!