FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » İLKOKUL 4. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

Canlılar ve Hayat Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddeyi Tanıyalım 1

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddeyi Tanıyalım 1’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddeyi Tanıyalım 2

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddeyi Tanıyalım ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiziksel Olaylar, Işık ve Ses, Kuvvet ve Hareket, Yaşamınızdaki Elektrik

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiziksel Olaylar, Işık ve Ses, Kuvvet ve Hareket, Yaşamınızdaki Elektrik’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiziksel Olaylar, Işık Ve Ses 1

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiziksel Olaylar, Işık Ve Ses 1’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiziksel Olaylar, Işık Ve Ses 2

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiziksel Olaylar, Işık Ve Ses 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyası, Gezelim Tanıyalım

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyası, Gezelim Tanıyalım’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Dünya ve Evren, Gezegenimiz Dünya

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Dünya ve Evren, Gezegenimiz Dünya’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!