LYS BİYOLOJİ

Ana Sayfa » LYS » LYS BİYOLOJİ

Beslenme İlişkileri, Popülasyonlar

Müfredata uygun olarak anlatılan Beslenme İlişkileri, Popülasyonlar konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Hayvan Grupları,Besin Zinciri ve Madde Döngüsü

Müfredata uygun olarak anlatılan Hayvan Grupları,Besin Zinciri ve Madde Döngüsü konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Organik Bileşikler, İnorganik Maddeler

Müfredata uygun olarak anlatılan Organik Bileşikler, İnorganik Maddeler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

ATM, Yönetici Moleküller, Protein Sentezi

Müfredata uygun olarak anlatılan ATM, Yönetici Moleküller, Protein Sentezi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Bakteri, Virüs ve Diğer Hücreli Canlılar

Müfredata uygun olarak anlatılan Bakteri, Virüs ve Diğer Hücreli Canlılar konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Hücre

Müfredata uygun olarak anlatılan Hücre konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Hücre Bölünmeleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Hücre Bölünmeleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Fotosentez ve Kemosentez

Müfredata uygun olarak anlatılan Fotosentez ve Kemosentez konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Üreme

Müfredata uygun olarak anlatılan Üreme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

İnsanlarda Üreme ve Gelişme

Müfredata uygun olarak anlatılan İnsanlarda Üreme ve Gelişme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Kalıtım

Müfredata uygun olarak anlatılan Kalıtım konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Bitkisel ve Hayvansal Dokular

Müfredata uygun olarak anlatılan Bitkisel ve Hayvansal Dokular konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Taşıma Sistemi

Müfredata uygun olarak anlatılan Taşıma Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Solunum Sistemi

Müfredata uygun olarak anlatılan Solunum Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Sindirim ve Sindirim Sistemi

Müfredata uygun olarak anlatılan Sindirim ve Sindirim Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Boşaltım ve Boşaltım Sistemi

Müfredata uygun olarak anlatılan Boşaltım ve Boşaltım Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

İskelet ve Kas Sistemi

Müfredata uygun olarak anlatılan İskelet ve Kas Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Endoktin Sistemi

Müfredata uygun olarak anlatılan Endoktin Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Sinir Sistemi

Müfredata uygun olarak anlatılan Sinir Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Duyu Organları

Müfredata uygun olarak anlatılan Duyu Organları konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS BİYOLOJİ Seti ile izleyin, öğrenin.