MATEMATİK

Ana Sayfa » ORTAOKUL 8. SINIF » MATEMATİK

Üslü Sayıların Kuvvetleri - Olasılık ve Olay Türleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üslü Sayıların Kuvvetleri - Olasılık ve Olay Türleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Tekrar Eden Yansıyan Şekiller - Simetri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Tekrar Eden Yansıyan Şekiller - Simetri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Simetri - Verilerden Çıkan Sonuçlar

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Simetri - Verilerden Çıkan Sonuçlar konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Üslü Sayıların Kuvvetleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üslü Sayıların Kuvvetleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Olasılık ve Olay Türleri - Kare Köklü İfadeler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Olasılık ve Olay Türleri - Kare Köklü İfadeler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kare Köklü İfadeler - İstatistik

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kare Köklü İfadeler - İstatistik konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Standart Sapma - Üçgen ve Pisagor Bağıntısı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Standart Sapma - Üçgen ve Pisagor Bağıntısı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Üçgenler - Sayılar Örüntüler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üçgenler - Sayılar Örüntüler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Özdeşlikler - Çarpanlara Ayırma

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Özdeşlikler - Çarpanlara Ayırma konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çarpanlara Ayırma

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Çarpanlara Ayırma konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kombinasyon Denklem Sistemleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kombinasyon Denklem Sistemleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Denklem Sistemleri - Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Denklem Sistemleri - Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik - Dik Üçgen Prizma

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik - Dik Üçgen Prizma konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Dik Üçgen Prizma - Piramit Koni ve Kürenin Alanları Hacimleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Dik Üçgen Prizma - Piramit Koni ve Kürenin Alanları Hacimleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Koni’nin Alanı ve Hacmi - Perspektif Çizimi - Çok Yüzlüler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Koni’nin Alanı ve Hacmi - Perspektif Çizimi - Çok Yüzlüler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çok Yüzlüler-Ara Kesitleri-Geometrik Cisimler - Simetri Eğim

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Çok Yüzlüler-Ara Kesitleri-Geometrik Cisimler - Simetri Eğim konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Eğim Eşitsizlikler - Tema Panometrik Oran

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Eğim Eşitsizlikler - Tema Panometrik Oran konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Soru Çözümleri

Müfredata uygun sorularla konularınızı pekiştireceksiniz. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!