MATEMATİK

Ana Sayfa » ORTAOKUL 6. SINIF » MATEMATİK

Doğal Sayılar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kümeler, Temel Geometrik Kavramlar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kümeler, Temel Geometrik Kavramlar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Grafikler, Tam Sayılar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Grafikler, Tam Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Tam Sayılar, Açılar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Tam Sayılar, Açılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Açılar, Çokgenler ve Öteleme

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Açılar, Çokgenler ve Öteleme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Bölünebilme, Ebob - Ekok

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Bölünebilme, Ebob - Ekok’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cebilsel İfadeler ve Denklemler

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Cebilsel İfadeler ve Denklemler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kesirler

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kesirler ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kesirler 2

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kesirler 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kesirler, Oran - Orantı, Uzunluk Ölçüleri

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kesirler, Oran - Orantı, Uzunluk Ölçüleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Olasılık, Ondalık Sayılar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Olasılık, Ondalık Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ondalık Sayılar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ondalık Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çevre Uzunluğu, Zaman Ölçüleri, Sıvı Ölçüleri

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Çevre Uzunluğu, Zaman Ölçüleri, Sıvı Ölçüleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Alan Ölçüleri

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Alan Ölçüleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Alan Ölçüleri, Çokgenlerin Alanları, Hacim Ölçüleri

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Alan Ölçüleri, Çokgenlerin Alanları, Hacim Ölçüleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!