MATEMATİK

Ana Sayfa » İLKOKUL 4. SINIF » MATEMATİK

Doğal Sayılar

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğal Sayılarda Çıkarma İşlemi

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Sayılarda Çıkarma İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğal Sayılarda Toplama İşlemi

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Sayılarda Toplama İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğal Sayılarla Bölme İşlemi

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Sayılarda Bölme İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kesirler, Kesirlerle Toplama İşlemi

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kesirler, Kesirlerle Toplama İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kesirlerle Çıkarma İşlemi, Ondalık Kesirler

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kesirlerle Çıkarma İşlemi, Ondalık Kesirler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Dikdörtgen Kare Üçgen

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Dikdörtgen Kare Üçgen’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Açı ve Açı Çeşitleri

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Açı ve Açı Çeşitleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Geometrik Cisimler, Simetri Örüntü ve Süslemeler

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Geometrik Cisimler, Simetri Örüntü ve Süslemeler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Uzunlukları Ölçme

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Uzunlukları Ölçme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme, Çevre Alan Ölçme, Zaman Ölçme

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ölçme, Çevre Alan Ölçme, Zaman Ölçme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme, Tartma

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ölçme, Tartma’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sıvıları Ölçme

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sıvıları Ölçme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Veri, Olasılık, Sütun Grafiği

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Veri, Olasılık, Sütun Grafiği’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!