MB Arocs Kar Temizleme Ve Tuzlama Aracı - 03685

Ana Sayfa » BLOG » ALIŞVERİŞ » MB Arocs Kar Temizleme Ve Tuzlama Aracı - 03685
Erkek çocuk sahibi olan anne ve babaların daha iyi bildiği gibi, küçük yaştan itibaren her erkek çocuğun hayalinde bir iş makinesini kullanmak vardır. 

Bu kimi zaman bir damperli kamyon, kimi zaman bir ekskavatör kimi zaman da bir itfaiye aracıdır. Bu hayaller çocuğun çevresindeki olayları dikkatle gözleme ve model alma yeteneğinden gelir. Hatta dikkat ederseniz; izlediği bir çizgi filmde gördüğü iş makinelerinin çalışma prensibini yakalamaya çalışır ve hali hazırdaki oyuncakları üzerinde gördüklerini uygulamaya başlar.

Neden çocuğunuza dış ortamı şekillendirme imkânı sağlayan ve gerçeğinin aynısı bir iş makinesi hediye etmiyorsunuz? Örneğin; MB Arocs Kar Temizleme ve Tuzlama Aracı bu iş için biçilmiş kaftan. Üretim merkezi Almanya olan ve yüksek kaliteli malzemeler ve plastikler kullanılarak üretilen bu oyuncak, çocuğunuzun hayal dünyasında canlandırdıklarına şahit olmanızı sağlayacak.

Gerçek bir kar temizleme ve tuzlama aracının birebir kopyası olarak dizayn edilen, belirli bir oranda küçültülmüş, şeffaf ön camları, açılıp kapanabilen kapıları, katlanan dış aynaları, tuz serpme makinesi ve doldurulabilir tuz tankı ile MB Arocs Kar Temizleme ve Tuzlama Aracı çocuğunuzun yanından ayırmayacağı bir oyuncak olacaktır.

Siz de çocuğunuzun mental gelişimine MB Arocs Kar Temizleme ve Tuzlama Aracı ile katkı sağlayabilirsiniz. Evinizde oluşturacağınız karlı bir düzlemde oyun kurabilir, tuzlama faaliyetinin donma noktası üzerindeki bilimsel etkisini gerçekçi bir oyuncak ile çocuğunuza öğretebilirsiniz. Unutmayın ki, oyun oynamak ve oyun kurabilmek çocuğun bilgi birikiminde en yüksek rol oynayan faktördür. 


Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..
Diğer Başlıklar

Yorumlar

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanları doldurunuz.