SOSYAL BİLGİLER

Ana Sayfa » İLKOKUL 4. SINIF » SOSYAL BİLGİLER

Birey ve Toplum, Herkesin Kimliği Var

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Birey ve Toplum, Herkesin Kimliği Var’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kültür ve Miras, Geçmişi Öğreniyorum

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kültür ve Miras, Geçmişi Öğreniyorum’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

İnsanlar, Yerler ve Çevreler, Yaşadığımız Yer

4. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’İnsanlar, Yerler ve Çevreler, Yaşadığımız Yer ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Üretim, Dağıtım ve Tüketim, Üretimden Tüketime

İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersinin tamamını burada bulacaksınız. Anlamadığınız Sosyal Bilgiler konularını tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi anlayacaksınız. okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var. Bu Videoda İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Üretim, Dağıtım ve Tüketim, Üretimden Tüketime konusunu izleyeceksiniz.

Bilim, Teknoloji ve Toplum, İyi ki Var

İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersinin tamamını burada bulacaksınız. Anlamadığınız Sosyal Bilgiler konularını tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi anlayacaksınız. okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var. Bu Videoda İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Bilim, Teknoloji ve Toplum, İyi ki Var konusunu izleyeceksiniz.

Gruplar, Kurumlar Sosyal Örgütler, Hep Birlikte

İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersinin tamamını burada bulacaksınız. Anlamadığınız Sosyal Bilgiler konularını tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi anlayacaksınız. okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var. Bu Videoda İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Gruplar, Kurumlar Sosyal Örgütler, Hep Birlikte konusunu izleyeceksiniz.

Güç, Yönetim ve Toplum, Küresel Bağlantılar, Uzaktaki Arkadaşım

İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersinin tamamını burada bulacaksınız. Anlamadığınız Sosyal Bilgiler konularını tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi anlayacaksınız. okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var. Bu Videoda İlkokul 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Güç, Yönetim ve Toplum, Küresel Bağlantılar, Uzaktaki Arkadaşım konusunu izleyeceksiniz.