TÜRKÇE

Ana Sayfa » ORTAOKUL 6. SINIF » TÜRKÇE

Ses Bilgisi

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ses Bilgisi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Biçim Bilgisi

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Biçim Bilgisi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Biçim Bilgisi, Sıfatlar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Biçim Bilgisi, Sıfatlar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sıfatlar, Zamirler

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sıfatlar, Zamirler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Zamirler, Edatlar

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Zamirler, Edatlar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Edatlar, Bağlaçlar, Ünlemler, Fiiller

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Edatlar, Bağlaçlar, Ünlemler, Fiiller’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiiller, Ekeylem, Fiilimsiler, Cümle Bilgisi

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiiller, Ekeylem, Fiilimsiler, Cümle Bilgisi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Bilgisi, Cümlede Anlam Bilgisi

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Cümle Bilgisi, Cümlede Anlam Bilgisi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümlede Anlam Bilgisi, Paragraf Bilgisi, Noktalama İşaretleri

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Cümlede Anlam Bilgisi, Paragraf Bilgisi, Noktalama İşaretleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Noktalama, İşaretleri

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Noktalama, İşaretleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Yazım Kuralları

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Yazım Kuralları’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!