TÜRKÇE

Ana Sayfa » ORTAOKUL 7. SINIF » TÜRKÇE

Ses Bilgisi

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ses Bilgisi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ses Bilgisi-1

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ses Bilgisi 1’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ses Bilgisi-2

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ses Bilgisi 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ses Bilgisi-3

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ses Bilgisi 3’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ses Bilgisi-4

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ses Bilgisi 4’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ek Eylem - Eylem Tipleri - Cümle Türleri

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ek Eylem - Eylem Tipleri - Cümle Türleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Bilgisi - Bileşik Cümle Çeşitleri

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Cümle Bilgisi - Bileşik Cümle Çeşitleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Bilgisi - Noktalama İşaretleri

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Cümle Bilgisi - Noktalama İşaretleri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Edebiyat Bilgileri Anlatım - İlköğretim

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Edebiyat Bilgileri Anlatım - İlköğretim’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!