TÜRKÇE

Ana Sayfa » İLKOKUL 2. SINIF » TÜRKÇE

Birey Ve Toplum

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Birey ve Toplum’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Atatürk

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Atatürk’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Değerlerimiz

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Değerlerimiz’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sağlık ve Çevre

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sağlık ve Çevre’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Güzel Ülkem Türkiye

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Güzel Ülkem Türkiye’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Üretim, Tüketim ve Verimlilik

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Üretim, Tüketim ve Verimlilik’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğal Afetler

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Afetler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Hayal Gücü ve Gizemler

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Hayal Gücü ve Gizemler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!