TÜRKÇE

Ana Sayfa » ORTAOKUL 5. SINIF » TÜRKÇE

Birey Ve Toplum

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Birey Ve Toplum ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Atatürk

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Atatürk’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Değerlerimiz

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Değerlerimiz’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sağlık ve Çevre

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sağlık ve Çevre’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Güzel Ülkem Türkiye

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Güzel Ülkem Türkiye’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kurumlar ve Sosyal Örgütler

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kurumlar ve Sosyal Örgütler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Güzel Sanatlar

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Güzel Sanatlar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Yenilikler ve Gelişmeler

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Yenilikler ve Gelişmeler ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!