YKS GEOMETRİ

Ana Sayfa » YKS » YKS GEOMETRİ

Temel Kavramlar, Düzlemde Açılar

Müfredata uygun olarak anlatılan Temel Kavramlar, Düzlemde Açılar tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin

Üçgende Açı ve Özellikleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Açı ve Özellikleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin

Üçgende Açı-Kenar Bağıntıları

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Açı-Kenar Bağıntıları tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin

Özel Üçgenler,Dik Üçgen ve Özellikleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Özel Üçgenler,Dik Üçgen ve Özellikleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Özel Üçgenler,Eşkenar Üçgen ve Özellikleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Özel Üçgenler, Eşkenar Üçgen ve Özellikleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Üçgende Özel Teoremler

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Özel Teoremler tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Üçgende Alan 1

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Alan 1 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Üçgende Alan 2

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Alan 2 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Üçgende Benzerlik 1

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Benzerlik 1 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Üçgende Benzerlik 2

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Alan 2 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Üçgende Benzerlik ve Alan ilişkisi

Müfredata uygun olarak anlatılan Üçgende Benzerlik ve Alan ilişkisi tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Paralelkenar Özellikleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Paralelkenar Özellikleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Yamuk ve Özellikleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Yamuk ve Özellikleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Çemberde Açı Özellikleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Çemberde Açı Özellikleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Çemberde Uzunluk Ölçüleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Çemberde Uzunluk Ölçüleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Dairede Alan Özellikleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Dairede Alan Özellikleri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Uzay Geometri

Müfredata uygun olarak anlatılan Uzay Geometri tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Katı Cisimler 1

Müfredata uygun olarak anlatılan Katı Cisimler 1 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Katı Cisimler 2

Müfredata uygun olarak anlatılan Katı Cisimler 2 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile İyi Çalışmalar.

Analitik Geometri 1

Müfredata uygun olarak anlatılan Analitik Geometri 1 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Analitik Geometri 2

Müfredata uygun olarak anlatılan Analitik Geometri 2 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YGS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Analitik Geometri 3

Müfredata uygun olarak anlatılan Analitik Geometri 3 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YKS GEOMETRİ Seti ile izleyin, öğrenin.

Hiperbol,Parabol

Müfredata uygun olarak anlatılan Hiperbol,Parabol İncelenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YKS Geometri Seti ile izleyin, öğrenin.

Genel Konik Denklemleri ve Elips

Müfredata uygun olarak anlatılan Genel Konik Denklemleri ve Elips İncelenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YKS Geometri Seti ile izleyin, öğrenin.

Düzlemde Vektörler

Müfredata uygun olarak anlatılan Düzlemde Vektörler İncelenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS Geometri Seti ile izleyin, öğrenin.

Çemberin Analitik İncelenmesi

Müfredata uygun olarak anlatılan Çemberin Analitik İncelenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ YKS Geometri Seti ile izleyin, öğrenin